top of page
Ara

Tükendik ! - Kitabım Yayında

Sizinle büyük bir heyecanımı paylaşmak istiyorum: "Kitabım sonunda dijital raflarda". Profesyonel bir koç olma yolculuğuna ilk çıktığımda insanlara ayna olmanın, onların hayatlarına anlamlı bir değer katmanın benim hayat amacım olduğunu keşfetmiştim. Birçok hayata değebilecek ve onlara katkısı olacak bir kitap yazmak hayatımdaki önemli bir mihenk taşıydı. Şimdi bu başarının haklı gururunu yaşıyorum.


Eğer sevdiklerimin desteği ve cesaretlendirmesi olmasaydı bu kitap “ileride” yapmak istediğim bir şey olarak kalmaya devam edecekti. Uzun geceler boyu yatağa girmek yerine her yeni bölümü gayretle yazarak hayalimi gerçekleştirdim. Bu kitabı sizleri de hayallerinize yaklaştırmasını, kendinizi daha yakından tanımanız ve kendinize inanmanız için yazdım.

Hayatınızı değiştirmek ve becerilerinizi geliştirmek, istek ve ihtiyaçlarınızın farkına varmak yürek ister. Tam olarak bunu yapmak isteyen ve sonunda başarıya ulaşan harika danışanlarla çalıştığım için çok şanslıyım. Bu kitabın hem danışanlarıma hem de okuyucularıma yardımcı olacağına inanıyorum.


Bu kitap, tükenmişlik yaşayan, depresif duygular, stres, kaygı, can sıkıntısı, erteleme sorunlarından birinden ya da hepsinden mustarip herkese adanmıştır. Büyüme zihniyetine geçiş yapmanız, özgüven inşa edip, motivasyonunuzu arttırmaya yardımcı olacaktır.

Linkleri burada bulabilirsiniz:


Keyifli okumalar diliyorum...


Ömür AYDIN - Profesyonel Koç

E-Posta: info@omuraydin.com

123 görüntüleme

Comments


bottom of page