top of page

KOÇLUK HİZMETİ

Evrimsel süreç gösteriyor ki, uyum sağlayabilecek kadar esnek ve dayanıklı olan kişiler ve organizasyonlar hayatta kalıyor. Günümüzün artan rekabet koşulları, teknolojik gelişmeler, belirsizlikler karşısında bireyin hem özel hem de iş hayatında esnek olma ve değişime hızlı uyum sağlama gerekliliği artıyor. 

PwC tarafından ICF- International Coaching Fedaration için yapılan Müşteri Farkındalık Araştırması sonuçlarına göre koçluk hizmeti alanlarda, koçluk sonrası %44 özgüven, %47 iletişim, %42 performans artışı olduğu gözlemlenmiştir.

ICF ve CTI sertifikasyonlarım, aldığım eğitimler sayesinde aşağıdaki farklı koçluk tiplerinde bireylere ve organizasyonlara destek olabilmekteyim. İletişim veya sorularınız için e-posta atabilirsiniz. 

Yönetici Koçluğu

Üst ve orta düzey yöneticiler profesyonel bir koç ile çalışarak hem kişisel hem de profesyonel yaşamda karşılaştıkları sorunlara kalıcı ve etkili çözümler üretebilir, tarafsız ve bağımsız bir gelişme ortamında vizyon sahibi liderlere dönüşerek değişimi yönlendirebilirler.

Takım Koçluğu

Organizasyonlar ister var olan takımları için ister bir proje ister bir dönüşüm programı için yüksek performansa sahip etkin takımlar isterler. Takım koçluğundan takımı kurmak, takımın sürekliliğini desteklemek, takım üyelerinin uyumlu ve katılımcı olmasını sağlamak üzere yöntem ve taktikler konusunda faydalanılır.

Çevik Koçluk

Çevik dönüşüm konusunda tecrübeli, çevikliğin temel değerlerini özümseyip kendisi de tecrübe eden ve bu tecrübelerini başka ortamlara aktarıp takımın deneyimlenmesine yardımcı olan profesyonel bir koç ile takımın çevikleştirilmesine destek olunur.

bottom of page