top of page

KOÇLUK SÜRECİ

Bireysel koçluk çalışmalarında uyguladığım, hem koçluk sürecinde hem de yol boyunca edindiğim bir çok farklı yöntem ile harmanladığım koçluk süreci aşağıdaki gibidir. Sorularınız için e-posta atabilirsiniz. 

1 Koçluk Planlama

Bu görüşme danışan ile Profesyonel Koç'un yaptığı kimya görüşmesidir. Danışanın koçluk sürecine hangi noktalarda ihtiyaç duyduğu, sürecin kendisine yardımcı olup olamayacağı konuşulur. 

3 Geleceği Tasarla

Koçluk sürecinin sonucunda varmak istediğiniz hedefi veya durumu detaylandırmak ve yol boyunca motivasyonunuzu nasıl koruyacağınıza dair özel çalışmalar yapıyoruz.

5 Hikayeni Yaz

Artık kendi hikayenizin yazarı sizsiniz. Koçluk sürecini sonunda varmak istediğiniz hedefiniz ya da olmak istediğiniz halinize dair hikayenizi yazıyorsunuz.

2 Yol Çantanız

Koçluk sürecinin sonunda varmak istediğiniz hedef veya duruma doğru yola çıkarken sizi önünüze çıkacak engellere karşı güçlendirecek yol çantanızı birlikte hazırlıyoruz. 

4 Yolculuğu Planla

Hedefinize doğru giden yolunuzu adım adım planlıyoruz, mihenk taşlarını ve hedefinizin ne kadarına ulaştığınızı nasıl kontrol edeceğinizi birlikte belirliyoruz.

6 Harekete Geçiş

Yola çıkmaya hazırsınız. Koçluk sürecinde edindiklerinizi ve geldiğiniz noktayı gözden geçirme zamanı. Ve tabi ki bu ivmeyi sürdürülebilir hale getirmeniz için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

bottom of page